Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy gáz ha most csúszok...

Nagy gáz ha most csúszok egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most vagyok másodéves BME-GTK-n és úgy néz ki, hogy csúszni fogok. Eddig szerencsére nem csúsztam, mert meglett egyből a Matek A1 és A2, illetve a Közgazdaságtan 1 és 2.


Viszont most bejött a vállpü, számvitel, statisztika. Statra épül tárgy, de szerintem ez meglesz 3-asra, számvitelre nem épül semmi, vállpüre viszont épül valami... Jövőhéten 5 zh-m lesz, mert most sűrítettek be mindent. :/ Esküszöm én már annak is örülnék, ha a Stat meglenne, meg a nem számolós tárgyak, a többit meg máskor...


Szerintetek gáz a helyzet?

Most megyek vissza tanulni. :D


2017. dec. 2. 11:02
 1/5 anonim válasza:
100%

Én biomérnöknek tanulok, most vagyok másodéves és én is csúsztam, de még első félévben tavaly. Akkor nagyon kiakadtam, de azóta elfogadtam. Nálunk nagyon sokan csúsznak. Az a ritka, aki nem. Nekem 8 zh-m lesz jövő héten, utolsó héten meg 5. :D Szóval most is megvan a csúszás esélye :D

Szerintem ilyenkor a legfontosabbakra kell csak fókuszálni, amire nem épül semmi azt meg utoljára hagyni és az nem akkora tragédia ha nem lesz meg.

2017. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz. Én pont fordítva voltam, az A1-A2 KGT1-2 tárgyakkal csúsztam, a 3-4. félévben sikerült őket teljesítenem. Következő félévben végzek a tárgyakkal, utána szakmai gyak, és így 11 félév alatt fejezem be a képzést. És rajtam kívül elég sokan vannak akik ilyen 9-10-11 félév alatt csinálják meg :) Hát na, nem könnyű a BME... :D
2017. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉN is ott vagyok, nem fogok csúszni, azonban egyáltalán nem gáz.

Előfordul.. nem leszel vele egyedül.

2017. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
GTK-n azért elég gáz.
2017. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csúszás bárkinél bármikor megtörténhet, nincs vele semmi baj. Ami a fontos, hogy ne hagyd, hogy lejtő legyen belőle. Sokan ott rontják el, hogy egy idő után már automatikusan a pótzh-ban, pótleadásban, csúsztatásban gondolkodnak (majd megcsinálom jövőre).
2017. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!