Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a középiskol...

Mi a véleményetek a középiskolaváltásról?

Figyelt kérdés
Kilencedikes lettem ebben az évben, és hát mondhatni hogy eléggé melléfogtam. Egy alapvetően műszaki iskolába jelentkeztem, ahova felvettek, de a két hónap alatt ràjöttem, hogy nem ez a nekem való pálya.. Ti váltottatok ilyenkor iskolát? Mi volt a tapasztalatotok? Pozitív vagy negatív?

2017. dec. 3. 12:43
 1/1 anonim válasza:

Rengetegen váltanak kilencedik osztály elején, szerintem ilyenkor érdemes, ha úgy érzed, hogy nem szeretsz oda járni. Kilencedikben indultunk 30 főről, év végére 25 lett ez a szám, szóval viszonylag sokan teszik ezt.

Ha nem tetszik a suli, akkor most válts, ilyenkor még a beilleszkedés is könnyebb.

2017. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!