Átiratkozhatok még?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rövid,de annál fontosabb dologban kéne segítenetek. A kérdésem, hogy most a VMG-be járok és elszeretnek onnan jönni. 9.-es vagyok. A JAG-ba szeretnék átmenni. Nem jelöltem meg meg semmi tavaly,de rádöbbentem milyen rossz a mostani sulim és odamennek át. Lehetséges? Anyukám olyanról beszélt, hogy lehet újra felveteliznem kell?? Én ettől nagyon ódzkodom... Nagyon szeretnék átmenni, mi a teendő? Telefonáljunk, (azt tervezzük holnap) vagy inkább személyesen jelenjünk meg?

2017. dec. 6. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Személyesen, lehetőség szerint mind a kettő szülővel, azt bónuszba díjazzák ha mind a kettő szülő jelen van.

Valószínűleg különbözeti vizsgát kell majd írnod, ez olyan hogy a JAG-ban eddig tanultak alapján összeállítanak egy tesztet és azt kell az iskola által megadott %-ra teljesíteni, érettségi tantárgyakból állítják össze csak.

Ha hely is van a kijelölt osztályban és a teszt is jól sikerül akkor átvesznek, én is most iratkoztam át másik iskolába, ha van kérdésed írj privátot.

Sok sikert :)

2017. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sikerült átmenned? :)
2018. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!