Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit tud aszékesfehérvári...

Ki mit tud aszékesfehérvári Comeniusról?

Figyelt kérdés

Tandíj? Menza? Tanárok?


Minden érdekel.


Köszi


2017. dec. 9. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Két gyerekem van a Comeniusban, szerintem jó iskola.


Tandíj - évfolyamonként változó, kb 50.000 körül van. Ezért cserében nem kell semmit venned, csak egy tolltartót és egy iskolatáskát. Minden mást kap a gyerek az iskolában. Nem kell fizetni az úszásért, korcsolyáért. Órarendben van néptánc, sakk, dráma...


Menza - helyben főznek, jó a kaja. Két menüből választható, a felső tagozatban már van á la carte is.


Általános iskola - nagyon jó tanárok. Fiatal, lelkes csapat. Sok játékkal, változatos módszerekkel tanítanak. Az angol tanárok különösen jók! A gyerekeket egyre jobban kiválogatják, főleg értelmiségi szülők, managerek, cégvezetők, orvosok gyerekei vannak itt - legalábbis a mi osztályunkban. Valaki írta valahol, h fogyatékos gyerekek is vannak - ez nem igaz, én egy ilyet sem ismerek. Sőt! az iskolaelőkészítő foglakozáson kiszűrik a viselkedés problémás gyerekeket és nem veszik fel őket.


Gimnázium - itt már tudok negatívumokat is sorolni. Tanárokból van nagyon jó, de akad nagyon gyenge is. Általánosságban azt tudom mondani, h a nyelvtanárok nagyon jók és inkább a humán tantárgyak erősebbek. Aki tanul, az 8. osztályban simán meg tudja csinálni a középfokút, érettségiig pedig a felsőfokút is sokan megcsinálják.

Sajnos itt sok olyan gyerek van, aki alig tanul és sok olyan szülő, akinek ez nem is fontos.


Röviden ennyi,remélem segítettem. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

2018. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!