Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi nyílt napon adnak...

Egyetemi nyílt napon adnak igazolást, amivel igazolhatom a hiányzást az iskolában?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2017. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minaz,hogy nem?
2017. dec. 13. 18:20
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Kérhetsz,kapsz is,de a jelenlegi iskoládazt nem köteles a hiányzásodokának igazolásakėnt elfogadni.
2017. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor el kell használnom egy szülőit?
2017. dec. 13. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem fogadja el, akkor igen. Nálunk nem fogadták el.
2017. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk mikor én középiskolás voltam, akkor abban a középiskolában max 2 ilyet fogadtak el. Volt, aki 3-ra ment, és utólag jött rá, hogy megszívta, mert max kettőt fogadnak el.
2017. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Több egyetemet is meg akarok látogatni.Nehogy már el kelljen használni az összes szülőimet..Amúgy meg nagyon fontos lenne megnézni az ezyetemet,mert gyakorlatilag a hátralévő életem sorsa függ attól,hogy melyik szakra jelentkezek
2017. dec. 13. 19:42
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
6.vagyok, ne aggódjál, mindenhol adnak igazolást, de ha túl sok helyre mész, az iskolád lehet, hogy nem fogja elfogadni. Nálunk azért volt 2 a limit, hogy kettőt fogadtak el, hogy ne lógjanak sokat az emberek. Tuti volt olyan is, aki csak azért ment egyetemet látogatni nálunk, hogy lóghasson. Szóval ezt nálatok az iskoládban kéne megérdeklődnöd, hogy mennyit fogadnak el. Ha nem is volt róla szó, akkor valszeg még nem mondtak limitet. Azért kérdezz rá!
2017. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Adnak mindenhol, csak kérni kell. Elviekben ezt el kell fogadniuk, de biztos, ami biztos kérdezz rá. Nálunk is úgy volt, hogy kettő nyílt napra engedtek el, de ha valakit több is érdekelt, akkor azt meg lehetett beszélni az osztályfőnökkel és elengedtek, nem írtak be hiányzónak.
2017. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak két alkalmat fogadtak el, erre mindenképpen kérdezz rá az osztályfőnöködnél, viszont az egyetemek mindig adnak igazolást.
2017. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!