Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a BGE gazdasági és menedzsment szakról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vegzős vagyok és érdekelne ez a szakirány, utána néztem már milyen tantárgyak vannak,ponthatárok stb..

Abban kérném a segítségeteket, hogyha valaki oda jár/járt, hogy mennyire nehezen teljesíthető, milyen arányban mennek át a diákok, milyenek az előadók. Ha valakinek van ebben bármilyen tapasztalata, és leírná, azt nagyon megköszönném.


2017. dec. 16. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a BCE-t ajánlanám inkább mint a BGE-t de azz sem rossz egyetem a szakról lényegében tucatszakma ezerannyi van belőle alp diplomával nem sokat ér de ugyis ellehet helyezkedni vele a fővárosba leginkább. Mindenképp ajánlanák majd hozzá egy másod diplomát mint például pénzügy. ÉN anno BCE-re mentem gazdmenedzserre második diplomám pénzügy és matematikai elemzés vol. 2014-ben végeztem, három nyelvel multinál nettó 310ezret kerestem ezzel a párosítással. Ha késöbbiekben külföldre szeretnél költözni vagy kint dolgozni, különbözeti vizsgát kell tenni, mert ugye teljesen mások a szabályok ezt énis megszívtam.Testvérem a Bge-re jár ha sikerul elérned 450-pontot simán teljesíthető, a matek sem túl nehéz,ha értesz hozzá ha nem szívni fogsz vele de begyakorolható. Aszthiszem talán első 3 félév könnyű volt utánna bejöttek olyan tantárgyak amin még énis megizzadtem pedig végig 5-ös voltam.Általában aki államilag támogatott képzésre jelentkezett azok mindig átt mentek szinte, a fizetősök között volt nagyobb részben lemorzsolódás. Ha kettes a cél simán teljesíthető egykis tanulással. Tesóm a tanárokkal megvan elégedve segítőkésznek tartja őket.Bce-n kissé passzívak voltak a kérdésekkel szemben viszont jól tanítottak. BCE-N jobb a közösségi élet ebben biztos vagyok, de eggyik egyetem sem rossz
2017. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2017. dec. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!