Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendszergazda OKJ-t akarom...

Rendszergazda OKJ-t akarom elvégezni. Melyik sulit ajánlanátok? MINERVA, LIA Suli, RUANDER. Melyikről mi a véleményetek? CSAK nappali iskola érdekel mivel az ingyenes nekem.

Figyelt kérdés

Rendszergazda OKJ-t akarom elvégezni. Melyik sulit ajánlanátok?

Neumann Jánosban is láttam ilyet, de arra még rákell kérdeznem. Nem vagyok biztos benne. Illetve bármi válasz érdekel ami normális segítség lehet köszönöm.


2010. jún. 3. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Rendszergazda OKJ-vel nem sokkra mész... válassz más szakmát szvsz.
2010. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Minerva az totál ingyenes, ha az első képzésed. Regisztrációs díjat se kell fizetni, a LIA-nál havi tandíj is van. A harmadikról meg még nem is hallottam.
2010. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom már nem aktuális,de a Lia iskolában nem kell havidíjat fizetned,csak regisztrációs díjat 10000Ft,de azt is csak egyszer
2010. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alisonstardesign válasza:
A ruandernél nemhiszem hogy ingyen lenne az első szakma,de különben jó suli.
2011. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!