Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leérettségizhetek földrajzból,...

Leérettségizhetek földrajzból, ha már nem járok suliba?

Figyelt kérdés
Idén májusban érettségiztem, de le szeretnék még érettségizni föciből is. Hogyan lehetséges ez? Az okmányirodában kell jelentkezni? A szóbeli tételeket honnan fogom megtudni?

2017. dec. 22. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

felvi.hu

oktatas.hu

2017. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
igen, igen, passz.
2017. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden hivatalos (rád vonatkozó) infót (hely, idő, stb.) az oktatás.hu-n megtalálsz!

Érettségizni gimi után akármiből lehet, akármennyiszer, csak fizetős...

2017. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
A saját iskoládban is jelentkezhetsz, (elvileg nem kötelesek elfogadni a jelentkezést, persze azért el szokták) vagy a kormányhivatalban (nem az okmányirodában). Előbbi esetben az iskola adja, utóbbi esetben az oktatas.hu oldalon találod a jelentkezési lapot. Mindenestül a határidő február 15, ne hagyd az utolsó pillanatra, a fizetést is el kell addigra intézni (kormányhivatalnál ez 21 ezer forint, gondolom, az iskola is annyit kér). Földrajznál nem lehet megadni a tételeket. [link]
2017. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Olyan kíváncsi vagyok, hogy kinek és miért jut eszébe lepontozni az abszolút hivatalos, tökéletes választ.
2017. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én sem értem, a #4 válasz mindenre kiterjedő és tökéletes.
2017. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!