Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 55 éves vagyok. A munkámhoz...

55 éves vagyok. A munkámhoz szükség lenne gazdasági diplomára, természetesen levelező képzésben. Mi a feltétele a jelentkezésnek és hol érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelentkezés feltétele az, hogy legyen érettségid. Anélkül sehogy nem fog menni. A felvi.hu-t érdemes nézegetni, mert ott ismerkedhetsz a jelenlegi felvételi rendszerrel - ha 55 éves vagy, akkor gyanítom, nem volt hozzá szerencséd (hacsak a gyermekeid révén nem ismerted meg). Ott megnézheted, milyen gazdasági alapszakok indulnak levelezőn és mely egyetemek indítják őket, majd választhatsz közülük, sőt, ha eléggé összebarátkozol az oldallal, még a jelentkezésedet is elküldheted interneten keresztül.
2010. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg van az intézmény és a szak ahová menni szeretnél hívd fel őket, ohgy levelezőn pontosan mik a felvételi szabályok követelmények. aztán ha az információk birtokában vgay jövő 2011 február 15-ig kell beadnod a jelentkezést... részt venni a felvételi eljárásban és ha sikerült akkor mehetsz is az iskola padba a 2011/2012 első szemeszterben.

az előttem említett felvi.hu oldal is nagyon hasznos lehet. Te talán a legjobb a telefon:)

2010. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2010 szeptemberre már nem lehet jelentkezni ?
2010. jún. 3. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,arra 2010.február .15.volt a határidő:( hacsak a pótfelvételire nem lehet,telefonon érdeklődj, de oda már csak azt veszik fel aki fizeti a tanulmányait!
2010. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!