Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet több tagozatra jelentkez...

Lehet több tagozatra jelentkezni középiskolában?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, és a debreceni Csokonai gimnáziumba jelentkeznék.De nem tudok választani az emelt angol és emelt történelem mellett.Lehet több tagozatra jelentkezni?És akkor mind a kettőre el kell menni szóbelizni?

Bocsánat ha hülye kérdés, de nem vagyok ezzel tisztában, nyílt napra meg nem tudtam elmenni, hogy megkérdezzem :D



2017. dec. 25. 16:07
 1/3 anonim válasza:
Jelentkezni jelentkezhetsz, csak figyelj hogy a sorrendnél melyiket írod előre. Mert ha elsőnek írod az angolt és oda felvesznek, akkor a törinek annyi. Ez ugyan így van fordítva is. És igen, attól függetlenül mind 2 helyre el kell menni szóbelizni :D
2017. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szóbeli attól függ; ha tagozatonként van a felvételi, akkor többször kell menni, egyébként elég csak egyszer.
2017. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, sőt több tagozatot is érdemes beírni, hogy biztosabb legyen a felvétel. Csak sorrendet kell állítani, hová jelentkezel elsőre, másodikra stb. Szóbeli suli függő, majd figyeld a honlapjukat, ott ki fogják írni kinek mikor kell szóbelin megjelenni. Ha két időpont lesz akkor 2x mész el, ha csak egy akkor 1x.
2017. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!