Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyartanár Osztatlan Tanári...

Magyartanár Osztatlan Tanári szakára a Pannon Egyetemen mennyi a ponthatár? Sehol nem találom, lehet én vagyok béna :D

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom júliusban húzzák ki, most még honnan tudjuk???

Nézd meg, hogy indul-e a szak éd jelentkezz. A többi a jövő zenéje. Gondolom ez egy új szak. Ha nem, akkpr felvi.hu ponthatárok, de az csak tájékoztató.

2017. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felvin megtalálod az előző évek ponthatárait, az utolsót célszerű megcélozni és picit túl is lőni, hogy tutira meglegyen. Azt, hogy most mennyi lesz, azt nem lehet tudni, lehetséges, hogy több vagy éppen kevesebb...de ha az előző évit veszed alapul és 10-20 ponttal többet szerzel, akkor az már jó és olyan nagyon nagy baj nem történhet. Persze nagyobb változások is lehetnek, de azért az ritkább. Biztos, ami biztos, minél jobb eredményre kell törekedni.
2017. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) a tavalyi ponthatárt sem találom sehol, éppen ezért kérdeztem. :)
2017. dec. 29. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű új a szak, osztatlanként nem indították eddig.
2017. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. dec. 29. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van néhány tanári képzés, nem tudom, hogy milyen szakpár érdekel.

2017. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!