Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Schönherz koliban nagy...

A Schönherz koliban nagy bulik vannak? Igaz hogy ott mindenki alkoholista? Mi ez a nagy kultusz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 01:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Van pár Schönis ismerősöm...:) Nem, nem mindenki alkoholista, az intézmény maga marhára kulturált, gyönyörű tiszták a szobák, legalábbis mikor én voltam (2 hónapja) nagyon összeszedett volt minden, amit láttam belőle. Bulik vannak év közben is, év elején ott a qpa, ami elvileg marha nagy buli és kár kihagyni, viszont, mivel érdeklődtem én is a kolis életről, van lehetősége az embernek ott is egyenesben maradni. Úgy értem, nem törik rád az ajtót és ordítanak ki a gép mögül, meg igazából szobatársa válogatja, mennyire lesz békés életed. A kollégistákról nagy általánosságban elmondható, hogy szeretnek bulizni, inni, elvégre is a kollégium is maga egy közösségi színtér, klubszobákkal és minden mással. Vannak békésebb programok is, azt hiszem, volt közös sütizgetés és hasonlók is, nem csak vedelés... Lényeg a lényeg, nem erőszak a disznótor, ott is van mindenféle ember, végtére is, a koliba a többség szociális alapon, az egyetemtől való távolság alapján kerül be, nem partyállatságból. :) Vannak ott is atomkockák, partyállatok, ilyen-olyan emberek, megtalálja az ember a maga csapatát és maga válogathatja meg, miben mennyire kíván részt venni.
2017. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!