Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon milyen filmes...

Magyarországon milyen filmes iskolák vannak?

Figyelt kérdés
Esztergomban vagy Győrben esetleg? főiskolák amik filmmekkel ill. filmkészítéssel foglalkoznak vagy valami hasonló.....vagy akár kurzus....de olyan ahova lehet menni gimiból is...

2017. dec. 30. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Pesten van csak az SZFE, amivel mész valamire, de nem mondanám, hogy olyan egyszerű oda bekerülni. Amiről hallottam még, az a BFA, de az nem ad diplomát, viszont ez is Pesten van.
2017. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha jól tudom egyedül az SZFE-n van filmes felsőoktatási képzés.
2017. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kovinál érdeklődj.
2017. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv!

Úgy tudom mostmár a kaposvari színművészeti főiskolán is van filmes szak.

Középfokú mozgóképgyártó képzésből sok van. OKJ-s papirokat adnak. Multimédián belül vannak filmes szakirányok az ELTE-n, a PPKE BTK-n, PTE-n, de ezek nem adnak filmes diplomát.

2017. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!