Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem programterve...

Debreceni Egyetem programtervező informatikus szak, tapasztalatok, vélemény, mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Elkezdtem már a programozást tanulni, emelt matekot az első félév előtti nyáron kezdem átnézni, eddig csak közép szintet tanultam.

Így mennyire lesz nehéz dolgom, persze minden nap, tanulnék az egyetemen, illetve előtte milyen anyagokat lenne érdemes átnéznem/tanulnom?



2017. dec. 31. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ha a középszinten jól tudod a matekot, akkor azzal is lehet boldogulni, csak többet kell majd tanulnod.
2017. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha valaki esetleg írna konkrétan erről az egyetemről lévő talasztalatokat, nagyon megköszönném.
2018. jan. 1. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz halni, ne menj oda! Sok tapasztalom van benne, ha erdekel, irj privatot!!!
2018. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!