Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kölcsey Ferenc Budapesten...

A kölcsey Ferenc Budapesten milyen suli? Nehéz bejutni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is oda szeretnék menni!:D

Szerintem nem olyan könnyű bejutni,tudtommal 70+ ponttal hívnak be szóbelire ( mondjuk ez szakfüggő)

2018. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít nehéznek, de tényleg szakfüggő. Nekem van olyan osztálytársam, akit 65 ponttal vettek fel.
2018. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem az. Az irásbelim körübelül 60 pont lehetett, viszont a hozott pont (az osztályzatok) elég sok volt. Szóval, ha esetleg rosszul sikerült az irásbeli, akkor azt üthetik a hozott pontok (persze csak,ha reálisak a számok ;) ).


Nem tudom, hogy a szóbeli milyen sajnos a francia felvételin, mert nekem még nem kellett szóbelizni, de nem gondolnám vészesnek. Szerintem olyan mint az angol, csak természetesen magyarul (nem kérnek semmiféle francia tudást).

Alap kérdéseket tesznek fel, mint mindenhol. Fontos, hogy nem szabad hadarni, értelmes legyen és választékos, amit mondasz, és amikor beszélsz nézz a vizsgáztatók szemébe stb stb....Ha van bármi kérdés a francia tagozattal kapcsolatban, akkor írj nyugodtan.

2018. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a remek válaszod, megfogadom a tanácsodat.
2018. jan. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!