Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen tényleg van hogy valaki...

Ilyen tényleg van hogy valaki megbukik az érettségin és ilyen bizonyítványt kap?

Figyelt kérdés

Mert én is megbuktam pár évvel ezelőtt de én csak egy törzslapot kaptam amin az eredményeim voltak rajta, ilyen bizonyítványt nem kaptam:D

[link]



2018. jan. 7. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha megbuksz és nincs meg minden kötelező tárgyad, akkor csak tanúsítványt kapsz és akkor kapsz bizit, ha megvan minden kötelező.
2018. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is úgy volt ahogy írod, de akkor mi az ott a képen??
2018. jan. 7. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Olvastad, öreg? Tedd azt!
2018. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom kinagyítani, de ez az egész valami photoshopos kreálmánynak látszik. Ilyen bizonyítvány nem létezik.
2018. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szerezted a képet?
2018. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, már látom, mi ez, egy politikai vélemény. Jobb lett volna, ha bemásolod a kép linkjét az eredeti helyéről, mint hogy lekicsinyítve feltöltsed, így csak az időnket pazaroltad. Még jobb lett volna, ha csakugyan elolvasod kérdezés előtt.
2018. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Googleba beírtam érettségi bizonyítvány beadott képeket es ott volt ez is.
2018. jan. 7. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Ott volt ez is - jó minőségben, nagy méretben, jól olvashatóan ... Súgok valamit: Magyar Bálint az oktatási miniszter volt akkor, amikor a kétszintű érettségit bevezették. Ami egyébként teljesen működőképes, azóta is fennáll.
2018. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!