Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE Rendészeti igazgatás...

NKE Rendészeti igazgatás [migrációs] milyen szak? Vélemények?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 22:29
 1/2 anonim válasza:
Szia en itt vegeztem es ha visszagondolok meg most is sirok. kerlek ne gyere ide,eletem legnagyobb hibaja volt,barcsak ujra kezdhetnem. ezt a szakot mindenki lenezi,a tanarok meg jobban mint a hallgatok. nincsen semmilyen alkalmassagi,nem mondanak el semmit,nem irnak le semmit,nem kapsz tajekoztatast nyiltnapon sem semmirol. egy kormanyablakban fogsz dolgozni ha itt vegzel,elso nap iratnak veled egy szerzodest amirol ugye szinten senki sem szolt,hogy ha elvegzed 3 evig mesz a hivatalba dolgozni.ha nem teszed vissza kell fizetned NAGYON nagyon sokat. reggel 7:30kor sorakozo,szobaszemle,alakzatban kozlekedes,tisztelges stb itt nem nezik,hogy ez egy civil szak,rendori ismeretek orad ugyan ugy van,NEHOGYMÁ' legyen egy kis szabadidod. kotelezo bejarni a 3 oras eloadasokra,augusztusban mar kezdodik az iskola,majd valamikor juni vegen vege. teljes juliusban szakmai gyakorlaton vagy,valahol az orszagban ahova kiutalnak.koli elott meg az utcat is nekunk kellett takaritani,tegyel magadnak egy szivesseget es soha de soha ne menj az rtk kozelebe. egyenruha is van,ocsmany. van vagy 20 nap nyarad,aztan kezdodik a pokol elorol. portan 24 iras szolgalatot kell adni,ha nem tudod elcserelni es pl hosszu hetvege van az szopo,nem mehetsz haza. minden nap nagyon koran kell kezdeni,es eleg keson 5-6-7kor vegzel. utana ugye tanulas takaritas stb. nulla elet..ez nagyon keves abbol ami itt kinoz,ha jot akarsz magadnak menekulj. hanyinger az egesz.
2018. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel...én még sajnos idejárok, nem tudok kiiratkozni, mert nem tudnám visszafizetni..
2019. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!