Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell tudni a felvételiről?

Mit kell tudni a felvételiről?

Figyelt kérdés

Hogyan és mint folyik amikor oda kell menni ,aztán milyen amikor a feladatlapot kell írni.Mennyire nehéz és a magyart vagy a matekot írjuk előbb?

A magyar feladatlapon nehéz az egészet befejezni?(10.feladat fogalmazás és ahhoz kell kb. 10-15 perc)



2018. jan. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha idén felvételizel (mint én) akkor nem tudsz semmit


bemész egy általad már korábban kiválasztott gimnáziumba (korábban ki kellett tölteni egy lapot, hogy melyik gimnáziumba szeretnéd írni) és 10 től írod a magyart 10:45-ig, azaz először a magyart írod

15 perc szünet lesz

aztán jön a matek 11-kor

szerintem ha készülsz akkor simán betudod fejezni a magyart, mert nem lehetetlen

szerintem nem lesz nehéz és biztos sttesszelni fogsz mint mindenki, de ha gyakoroltál akkor nem lesz gond



egyébként jövő het szombaton lesz (január 20)

2018. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még csak hetedikes vagyok csak egyre közelebb lesz meg kíváncsi is vagyok
2018. jan. 13. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

(első válszolo vagyok)

akkor meg raersz de idoben kezd el a gyakorlast

amugy lehet hogy valtoztatnak jovore valamit

2018. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!