Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal (írásbeli,...

Plébán Kristóf kérdése:

Hány ponttal (írásbeli, szóbeli, hozott pontok) lehet bejutni az alábbi debreceni gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

- Debreceni Ady Endre Gimnázium: magyar-angol kéttanítási nyelv

- Debreceni Ady Endre Gimnázium: angol nyelvi előkészítő

- Debreceni Ady Endre Gimnázium: német nyelvi előkészítő

- Medgyessy Ferenc Gimnázium: speciális angol

- Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona: nyelvi előkészítő (nem leszek kolis hisz debreceni vagyok)

- Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium: magyar-német kéttanítási nyelv

- Dóczy Gedeon Református Gimnázium: 4 évi általános (vagy a 6 évi nyelvi mert a nővérem dóczy-s)

És előreláthatólag 48 pontom lesz a hozott pontoknál.



#Ady Endre Gimnázium #Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola #Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium #Felvételi 2018 #Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona #Dóczy Gedeon Református Gimnáziuma
2018. jan. 14. 09:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Dóczy ?
2018. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha meg valaki olvassa ezt a kerdest es erdekli a tema!

Szerintem a suli kb 50%-at adja a motivacionak, a tobbit magabol kell adnia az embernek (otthon,barati tarsasag,stb.).

Mivel en mar tul vagyok a gimin, tapasztalatom szerint akkor eri el a tanulo a celjat, ha van eroteljes elszantsag benne (tudja mit akar). Ahogy elnezem a palyavalasztas elott allokat, inkabb a bizonytalankodas a jellemzo. Ha nem is tudja pontosan mi akar lenni, azt meg tudja fogalmazni magaban, hogy pl a drama erdekli-e vagy inkabb a real tudomanyok. Ha inkabb real gondolkodasu akkor ne az Ady-ba menjen az ember!

2020. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!