Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányas átlaggal vesznek fel a...

Hányas átlaggal vesznek fel a Balásházyba Debrecenben?

Figyelt kérdés
Kb. 59-60 pontom lesz a 70-ből. (MIVEL UGYE CSAK A JEGYEKET NÉZIK) Valakinek van e véleménye róla és h milyen a iskola meg a kollégiuma, stb. ?! Van e esélyem bekerülni?

2018. jan. 14. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Elég régi a kérdés de azért választolok. Én a balásházyba járok szóval tudok egy pár dolgot. :D Mivel már megkaptad az értesítést hogy felvettek e így erre nem térnék ki nagyon de hozzáteszem hogy egy gyengébb hármas átlaggal is már felvesznek (mondjuk ez függ a szaktól is bár nemtudom mire jelentkeztél) A suliról meg annyit hogy már ráférne az épületre egy alapos renoválás de igyekeznek rajta mindig valami apróságot javítani. A tanítás minősége nem hasonlitható össze egy elit tóth árpáde gimiével de itt is le tudsz érettségizni ha tanulsz. Egyedül a nyelv oktatással vannak elég nagy problémák. Az általam ismert összes angol tanár egy hoki a suliban nem tanítanak semmit se. Van hogy a miénkkel egy tanórán keresztül csak némán nézzük egymást a többiekkel mert "nincs kedve semmihez" stb de ez semmi ettöl csak durvábbakat tudnék mesélni. Az érettségi totál para mert a tudásom az általános iskola szinthén rekedt meg mert akkor tanultam tanárral utoljára tisztességesen az angolt.. A mostani érettségiző osztály is alaposan be*zopta az angol érettségit. Szóval ha tovább szeretnél tanulni, és mivel már csak nyelvvizsgával lehet már csak egyetemre menni (ha addig nem fog megváltozni ez a törvény) fogadj egy angoltanárt. A német részről sokat nem tudok de nagyjából ugyanez lehet a helyzet. Bár neked hátha szerencséd lesz ezen a téren. A koli most lett kívülről teljesen felújítva mert már elég lepukkant volt az is. :D Belül csak radiátor csere lett meg ablak szóval a fiúrészen lehet a falon egy pár 45ös lábnyom :D A lány rész azért valamivel kultúráltabb. Mivel majdnem egy évig kolis voltam így egy pár dolog megmaradt róla. A kolis nevelők nem valami szigorúak. Egyszer a szobatársaimmal csúnyán be*asztunk és már éjfélkor a szomszéd szobákból jöttek már át hogy kussoljunk stb meg bent cigiztünk a szobában de ezt nagyon ritkán. (ha netán majd arra vetemednél hogy cigizel a szobában utánna alaposan szellőztess nehogy egy nevelő arra jöjjön be hogy kátrány szag van. Tapasztalat. :D) Mert ha nemis cigizel de ha a kolis életet választod minimum egszer tuti kipróbálod. Mivelünk az alkoholizálás csak egyszer fordult elő de más szobákban nem volt ritka eset és "más dolog" se. Ráadásul a kolitol 2 perc sétára van egy kocsma ahova biztos be fogsz nézni négy év alatt :D és már egy bizonyos napszak után nem kérnek személyit ha piát szeretnél, de ezt nemis részletezem. Szerintem annak a kocsmának a bevételének a 80%át a diákok hozzák össze. Na már elkalandoztam nagyon :D Visszatérve A koli teljesen elviselhető ha jó társaságot fogsz ki.Bár ezzel a leírással lehet hogy nem éppen pozitív érzéseket váltottam ki belőled de ha bagy bulis vagy biztos tetszeni fog. :D A tanárok jó része tök normális birom őket a (kémiatanárunk egy full debi csávó. Majd rájössz ha őt kapod JT a monogrammja :D ;) ) bár van egy jópár barom is.. Majd elválik kit kapsz. Na szerintem ez elég kimerítő válasz volt. Nemtudom hogy elolvasod e még vagy feleslegesen irtam ezt a regényt :D de ha bármi további kérdésed felmerül még szivesen válaszolok. :)
2018. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!