Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek egy kicsit a Marek...

Mesélnétek egy kicsit a Marek József Kollégiumról? (ATE)

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleménye érdekelne, akik éltek ott vagy akár jelenleg is kollégisták, de természetesen szívesen olvasom olyanok véleményét is, akik csak hallásból ismerik a kolit. Tekintve, hogy mégis azért egy orvosi kar kollégiuma, vannak azért bulik, közösségi élet? Milyenek az ott lakók, illetve az épület felszereltsége? A szobák, ha jól tudom 3 ágyasak, a fürdőszobák szintenként vannak?


Bocsi a rengeteg kérdésért, igyekszem mérlegelni, hogy albérlet vagy kollégium lenne-e élhetőbb az elkövetkezendő években. (Anyagiakat tekintve természetes a kollégium mellett döntenék, ha viszont a legtöbben nincsenek jó véleménnyel róla, azért átgondolnám.)


Köszi! :)


2018. jan. 15. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan bejárós vagyok, de a legtöbben nagyon szeretik:)

Bulizni én is voltam:), szerintem kellemes hely (a szobákat mondjuk nem láttam, csak fényképen). Nagy parkja van, ami nekem nagyon tetszik + vannak teraszok is:) Még állatot is tarthatsz (a házirendnek megfelelően + ha beleegyeznek a szobatársak)

A fürdőről nem tudok konkrétumot, de szerintem min. két szobánként van egy. (De ha tévedek, valaki kijavít.)


Én sosem voltam kollégista, és nem is vágytam rá, de hacsak nem vagy koliellenes, én kipróbálnám az első félévben, később még mindig bármikor kiköltözhetsz. (Van férőhely, az elsősök legnagyobb részét fel szokták venni.)

2018. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!