Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bejutni a...

Mennyi esélyem van bejutni a kazinczyba?

Figyelt kérdés
Ugye van nyelvielőkészítős osztály, de én olyanba szeretnék ahol nincs nyelvi előkészítő és angol a nyelv amit tanulok. Nem tudom mennyi esélyem van arra hogy ne németre vagy hogy ne 5 előkészítősre jussok be. Nagyon jó lenne sima 4 évesre. Folyamatosan idegeskedem mert nem tudok kb semmit németből mert nagyon rossz német tanárunk van általánosban(tényleg rossz, és nem azért nem tudok semmit mert nem tanulok) és nem tudom mit kezdenék németet tanuló osztályban. Van esetleg valakinek tapasztalata hogy hány pontól tudott bejutni 4évig tartó angolt tanuló osztályba? A válaszokat előre is köszi és bocsi hogy ha hülyén fogalmaztam csak már nem tudom hol áll a fejem😀
2018. jan. 15. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!