Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen érzés megbukni 8...

Milyen érzés megbukni 8 tantárgyból?

Figyelt kérdés

Elcsesztem az első félévemet osztályzó vizsgára fogok menni 5 tantárgyból és elnéztem az időpontokat+kreszre is járok szóval teljesen úgy jött ki a dolog hogy időm nem volt tanulni az utóbbi két hétben.

Szóval most valszeg megbukok első félévben.



2018. jan. 15. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Jó érzés!
2018. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Roflkopter ***** válasza:
100%
Most jól értem h te meg fogsz bukni 5 tantárgyból es az a kérdésed h milyen megbukni 8-ból?
2018. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarok ítélkezni, tényleg, de ti hogy nem vagytok képesek ennyire szervezetten élni? 1 tárgyból bukni még oké. 2-3-ból még csak-csak, mert lehetnek mélypontok, hibázások, ütközések. De mi az atyaistent csináltatok fél éven keresztül?


Ez az időm nem volt tanulni dolog kicsit... komikus. Fogalmam sincs, milyen 8 tárgyból bukni, mivel eddig 2-ből sikerült, de mindkettő meglett másodszorra. Ez nem most fog fájni, hanem mikor majd le kell dolgozni a felhasznált féléveket, meg mikor kifutsz az állami keretből. Nem tudom, hogy gazdagéknál hogy megy, nekem egy fél évért fél évet melóznom kell, szóval nem túl jó ötlet elszórakozni.

2018. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó nem érdekel, hogy mit írsz már megtörtént nem tok vele mit csinálni... van egy második félévem kijavítani...
2018. jan. 15. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Első félévben semmi tétje nincs a dolognak, legalábbis ha nem egyetemről van szó. :) Szóval hajrá, még van időd kijavítani!
2018. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem egyetemista... :D Nem kell felkapni a vizet.

Egyetemen nincs olyan, hogy osztályozó vizsga...


Sima középiskolában ha félévkor buksz, annak semmilyen érdemi következménye nincs.

Csak annyi, hogy évvégén max 3-as leszel..

2018. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Masodik felevben remelhetoleg nem tortenik meg ez a szerencsetlengseg
2018. jan. 16. 10:27
 8/10 anonim válasza:
100%
Beszélsz a tanárokkal,hogy mi lesz az osztályzó vizsga anyaga.Elolvasgatod és írsz egy kettest.Annyira biztos meg tudod tanulni
2018. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen de ezzel az probléma ,hogy a tanár nem mondd semmit a "tanuld meg a félévi anyagot" kívűl, másik nem tudom megtanulni mert nincs rá már időm ezért szerencsétlen ez az egész.
2018. jan. 16. 13:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig az egyikből ötös lettem, kettőből valszeg nem bukok meg, az egyikből tuti megbukok és a másikból még szóbeliznem kell de arra nem megyek el remélem megadják a kettest.
2018. jan. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!