Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 2017 szeptemberében lettem...

Ha 2017 szeptemberében lettem 16 éves, akkor ebben a tanévben még tanköteles vagyok, vagy már nem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korod felett már nem vagy tanköteles, ez nem az adott évre vonatkozik, egyszerűen 16 felett bármikor kiiratkozhatsz az iskolából és vége. De, ha megfogadsz egy kéretlen jótanácsot, az, ami egy érettségi nélküli emberre vár egész életében, százszor megalázóbb, megterhelőbb és nehezebb, mint bármilyen iskolában végigülni még azt a két èvet. Ruhabolti eladónak sem vesznek fel érettségi nélkül. Mindenkinek nehéz az iskola, és könnyű megoldásnak tűnhet hagyni az egészet és valami mást csinálni, de hosszútávon semmi jóra nem vezet.
2018. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. jan. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!