Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem találom sehol az...

Miért nem találom sehol az ELTE TKK-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresgéltem, és nem találom az Elte tanár képző kar/központ-os nyíltnapját... Lehet, hogy nagyon hülye vagyok és a következőkben minen áron be fogom bizonyítani, de továbbra sem értem. Szóval:

Január 26.-án lesz a bölcsésztudományi kar nyíltnapja, azon belül ugye vannak tanárképzések, de nem minden tárgyhoz találtam a honlapon, csak ilyen könyvtáros, magyar stb... de reál tantárgyakat nem. Elkezdtem keresgélni rábukkantam a tkk honlapjára. Rákerestem facebookon, ahol ki van téve a nyiltnapok listája, de a tkk-nem szerepel... Miért van ez?

Vagy pedig a TKK a BTK-n belül van?



2018. jan. 16. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A BTK nyíltnapon lesz a TKK-s osztatlan tanárképzésről tájékoztató.



"" Program a Gólyavárban


10:00 Megnyitó


Dr. Borsodi Csaba, az ELTE BTK dékánja

Horváth Mihály, az ELTE BTK HÖK elnöke


10:15 Általános tájékoztató a 2018-as érettségi-felvételi rendszerről


Dr. Cseszregi Tamás, az ELTE oktatási igazgatója

10:35 Tájékoztató az alapszakos képzéseinkről


Dr. Horváth Krisztina, oktatási és tanulmányi ügyek dékánhelyettese

10:55 Tájékoztató az osztatlan tanárképzésről


Dr. Károly Krisztina, az ELTE Tanárképző Központjának főigazgatója



Külön termekben:


11:30 Mintaórák


12:30 - 14:45 Alap- és osztatlan tanárszakos és szakirányos tájékoztatók*



Az iskolalátogatási igazolásokat 14 órától lehet átvenni a Gólyavár épület előterében.



Időpont: 2017. január 26. 10:00



Helyszín: ELTE BTK (1088 Budapest, Múzeum krt. 4., 6-8.) ""

2018. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanári képzés elég bonyolult módon működik, részben a tantárgyaidhoz kapcsolódó karhoz tartozol (ha reál szakpárod lesz, akkor TTK, azaz természettudományi kar), részben a PPK-hoz (pedagógia miatt), úgyhogy nem csoda, ha nem igazodsz ki rajta. Érdemes szerintem a TTK honlapját is böngészni.
2018. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik külön tanáris kar.
2018. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!