Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is jártatok úgy, hogy...

Ti is jártatok úgy, hogy annyira bepánikoltatok a vizsga előtt, hogy majdnem nem mentetek el?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye lettem volna. Mindig meg kell próbálni, legrosszabb esetben nem sikerül és mész megint. Nekem volt olyan, amire úgy mentem be, hogy tuti megbukok, de 4-es lett :D
2018. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, ebből állt az első félévem. Az UV hétre let 5 vizsgám, na azt nem kívánom senkinek. Szerintem azon a héten összesen aludtam 3 órát, cserébe meglett minden úgy-ahogy.


Én magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy van az az anyagmennyiség és az a tárgy, ahol az ember nem lehet biztos a tudásában, mitöbb, érezheti úgy magát, hogy semmit sem tud. Tök természetes ez az érzés. De ha felvetted azt a vizsgát, tanultál rá nem egy napot, akkor menj el és csináld meg, második esélyed mindig lesz, viszont ha tologatod, lehet, hogy csak egy marad az UV hétre, vagy a többi tárgyad, esetleg a vizsgarended bánja.


Azóta elég sokszor volt még ilyen érzésem, de megmakacsoltam magam és nem adtam le őket. :) Meglepetésemre 4-5-ösökkel jöttem ki. Szóval... Nem kell beszarni, neki kell menni.

2018. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen...folyton úgy érzem nem tudok semmit, nem jut eszembe semmi...aztán para ezerrel..én el sem megyek...aztán természetesen elmegyek..még az is eszembe jut amit 2 héttel a vizsga előtt olvastam a tárggyal kapcsolatban a neten..kapok egy jelest és konstatálom, hogy nem vagyok hülye gyerek :-) Aztán köv vizsgára készülvén ismét jön a nem tudok semmit feeling.....erről le kéne már szoknom 105 vizsgával a hátam mögött :-) Olyan sose volt hogy nem mentem el!
2018. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hiába próbáltam leküzdeni a stresszt, annyira bepánikoltam, azt is elfelejtettem, amit tudtam.

Végül elmentem, de megláttam a lapot, hogy én ezt nem tudom, ezért beadtam korán :(((

2018. jan. 20. 22:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig majdnem 3 hetet tanultam rá...
2018. jan. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!