Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kispesti deák ferenc...

Milyen a kispesti deák ferenc gimiben a szóbeli?

Figyelt kérdés
mit kérdeznek vagy h kb mire kell számitanom azt szeretném megtudni. tapasztalatok is érdekelnek vagy h mennyire kell folyékonyan beszélni...válaszokat előre is köszönom.
2018. jan. 20. 15:12
 1/2 anonim válasza:

Szia. Én tavaly szóbeliztem ott. Behívtak egy terembe ahol volt bent még 3 felvételiző, 3 tanár és 2 diák aki a füzeteim nézte át. Kihúztam egy lapot amin egy angol szöveg volt, a lap alján a hozzá tartozó kérdések.Kb 10 kérdés lehetett. Megkellett őket válaszolni, volt rá vagy 10-15 perced, addig az előtted lévő emberekkel beszélgettek. Amikor ők befejezték hívtak engem. Megkérdezték a nevem, melyik iskolából jöttem, hogy vagyok, és megkérdezték mi kellett ahhoz,

hogy 4.8-as átlagot érjek el (ezt még magyarul ha jól emlékszem) Aztán felkellett nekik olvasnom a válaszaim. Az 5. felolvasása után leállítottak és elkezdtek kérdezgetni arról van e hobbim, mit szoktam suli után csinálni stb. Amikor elakadtam próbáltak segíteni, látszott rajtuk, hogy megszeretnék érteni amit mondok. Mosolyogtak néha rám bíztatásképpen.Mikor vége lett a beszélgetésnek elköszöntek, mondták mehetek és visszaadták a füzeteim. Én jól éreztem magam. Végül fel is vettek:)

2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsánat a hibákért, kijavítja a telefonom

percem* előttem*

2018. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!