Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2018 központi felvételi?...

2018 központi felvételi? Milyen volt? Kinek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 17:28
1 2
 1/11 anonim válasza:

8. Magyar szerintem túl modern volt de könnyű meg 6.-os fejjel is írtam volna egy 20+ pontot

8. Matek 6.-kent az 1 feladatot sem tudtam megoldani

6. Magyar nehéz volt a vers kiegészítés azonkívül könnyű

6. Matek 7-S feladat nehéz minden könnyű azonkívül.

Az oktatás.hun fent van a megoldókulcs

2018. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyar kb 45 pont,matek 30 körül,a matek szerintem nehéz volt,a 7-es és a 10-es feladat főleg
2018. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Okosnak tartom magam. Matek az erősségem, imádok gondolkodni, így a felvétleinek aránylag nyugodtan indultam neki. Ennek ellenére a magyar felvételiről vigyorogva jöttem ki (nagyon egyszerű volt, képesek voltak berakni ilyen emoji - s feladatot... Pff. Kicsit még zavart is. Az irodalmi rész is elég gagyi volt, a szokásos Laczkfi János. A fogalmazás könnyen kimeríthető, és egyszerű, véleménykifejtős téma volt). Matekróp vsizont sírva. Nem egy elszámolásom akadt, a nagyokos fejem a 60 legnagyobb prím osztójához képes volt beírni a 3 - at 5 helyett... Viszont ami a legbosszantóbb, hogy totál leblokkoltam. Az 5 - ösig semmi baj nem volt, ahogyan a hatossal és a kilencessel sem.. DE a 7 - es feladat, ilyen tömegszálékos típusú, a KEDVENC FELADATAIM EGYIKE, amit alapból 5 másodperc alatt kiszámolok, most kifogott rajtam. Egyszerűen elment a kedvema gondolkodásról. Mindez miért??? Mert a hülye nő benyögte, hogy már csak 5 perc ( nem sorrendbe csináltam). Komolyan, ha adnak + 15 percet, 45 pontra megírom. De ezzel a hülye határidővel totál lestresszelik a gyerekeket, és aztán csodálkoznak, hogy utálják a matekot.. Még szerencse, hogy én nem ilyenek alapján ítélem meg magam. Kb. 30 pontot sikerült összekaparnom.. Érdekes, a '16 - ost gyakorlásként 43 - ra megírtam... LESZAROM!


Magyar miatt (48 pont kb.) összejön 75 pont...

2018. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Hát a magyar szerintem könnyű volt,nálunk is mindenki vigyorogva jött ki,hogy jól sikerült így tök nyugodtan ültem be matekra is. Aztán folyamatosan kezdtem pánikolni,hogy te jó isten ez mi a fszom:D A végén már mindent beírkaltam ami eszembe jutott,aztán volt nálunk is ez,hogy benyögte a tanár,hogy 4 perc és szedi be,így még jobban pánikolni kezdtem mert volt olyan feladat amit elkezdeni se tudtam pl.: a 6-os bezzeg a 10-est könnyű szerrel megcsináltamxd Brutálisan s*ar kedve volt mindenkinek,többen sírtak,meg mondták hogy k*vára nem fognak bejutni abba a suliba ezzel az eredménnyel ahova szeretnének. Szerintem is nagyon kevés idő volt a megíráshoz. Max. 20 pontom lesz matekból magyarból megvan a 40.
2018. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én a Lovassy-ban írtam meg. Túlstresszeltem de amint megírtam a magyart, megjött az önbizalmam :). Na de aztán jött a matek... Nagyon nehéz volt, már a második oldalon fog tam a fejem és puff! 23 pont. A magyar meglett 44 pont. Az általánosra így lett kb 163 ponton... Amint erre rájöttem el is sírtam magam... De most ahogy látom hogy nem csak nekem lett rossz és nem csak én szerintem volt nehéz (főleg a karátos meg a pontos) így valamennyire még azt érzem hogy van esélyem, mégha csak 3%-nyi is.
2018. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én is lovassyban irtam.

Magyart megirtam szerintem 45 pont felettire, de amikor matekhoz kerültem nem kicsit elb*sztam. olyan 35-40 körüli talán lesz.Tök*met. :D most már mindegy.

Nekem kb 170 pontom lesz (legalábbis remélem).

Nem tudom ha mindenkinek ennyire nehéz volt, akkor a ponthatárok is lejjebb csúsznak és könnyebb a bejutás.

Bízok benne hogy bekerülök. :D

2018. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyar szerintem nagyon könnyű volt^^

Kivétel nélkül mindenki vigyorogva jött ki a teremből. Már már én is megkönnyebbültem, és nem is stresszeltem. Reménykedtem, hogy a matek is könnyű lesz...de nem így lett. Most úgy őszinten...kinek ment az a pontyos valami?!:DD Borzalmas volt ez a matek. Örülök, ha meglesz a 20pont.xd

2018. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Elegge feltem elotte.

Magyaron meg nem kaptuk a meg a lapot,de en mar remegtem az idegtol.. utana jott meg az onbizalom...45 pont minimum megvan..

Erre jon a matek...a telibekurt matek...az elso 5 feladatom hibatlan,a hatosban van egy jo reszeredmenyem,a karatos feladathan meg egy pontom.. maximum 25 lesz a matek,viszont terveim szerint a 70 pont valahogy osszejon

2018. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én a Lóczyban írtam (balatonfüred) és nekem borzalmasan sikerült.matek30 magyar kb.34. előtte 36-40 pontosakat írtam matekból, magyarból pedig 40 körül.de itt ebben az iskolában valamit nagyon elcsesztek a nyomtatással, mert több mint az iskola fele nyomdahibás lapot kapott 3-4 feladat nem látszódott. én olyan szerencsétlen vagyok, hogy nekem 6 feladat nem látszódott.aztán mire hoztak normálisan kinyomtatottat addig ott kellet várni 5-8 percet.ezt az időt úgy próbálták pótolni,hogy adtak plusz 5 percet.de azok is tovább írhatták akiknek jó volt a feladatlapjuk ami azért elég igazságtalanság mindenkivel szemben. ezek után már nem sok kedvem volt a matekhoz, pedig simán írtam volna 38 pontot.a magyar is ment volna talán egy kicsit jobban hogyha nem kell lapozgatni a két feladatlap között és nem hagyom ki az egyik feladatot ezért.
2018. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Magyar: 46

Matek: 31

Nem tudom, mennyire számít jónak.

2018. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!