Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 82/120 össz. Ponttal felveszne...

82/120 össz. Ponttal felvesznek a veszprémi Közgázba, angol nyelvi előkészítő?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előbb még 94 pontod volt nem? De legalább már jól írtad ki a számokat :D Szerintem még ezzel is felvesznek, a többség be szokott kerülni a közgázba, sokan csak utolsónak jelölik meg legrosszabb eshetőségnek, így a jelentkezők többsége alapból ki is esik majd előled a rangsorból.
2018. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kb. hány pont úgymond a minimum?
2018. jan. 20. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Minimumot nem tudom, én már 7 éve felvételiztem. :D De voltak osztálytársaim akik az ideiglenes rangsorban valahol a 150. meg 170. hely körül voltak és mégis bekerültek. Amennyire tudom minden évben voltak akik szinte a rangsor végéről kerültek be, szóval nagyon nem kell paráznod.

Ha meg mégse vesznek fel valamiért simán át tudsz jelentkezni szeptemberben. Mindig vannak akik még év kezdés előtt kiiratkoznak, szóval szabad hely biztos lesz. Amennyire tudom a legtöbb diákot át szokták venni, inkább felsőbb éveseket utasítanak el akik gyengébb sulikban pl. Jendra, SÉF bukdácsolnak. De az én osztályomból meg többen pár héttel suli kezdés után mentek át az Ipariba és a Vetésibe, szóval az elején simán lehet váltani középiskolák között.

2018. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan itt vagyok 9.es és az az egyetlen szak ahova kell felvételit is irni.

De szinte biztos ,hogy felvesznek.

Ha van valami kérdésed még írj...

2018. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!