Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Központi felvételi eredmények?...

Központi felvételi eredmények? (2018)

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült? Mondjátok, hogy nem csak én rontottam el nagyon.

2018. jan. 21. 13:24
1 2
 1/17 Saman001 válasza:
nyugodj meg. ha neked nem ment gondolj arra hogy az egész ország ezt irta. én a nyelvtanra 47-et,míg a matekra 20-at számoltam
2018. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a matek 30 körüli, a magyar 45 körüli lett. Viszont az ismerőseim 99%-a elrontotta a matekot velem együtt, szóval szerintem lejebb fognak csúszni a ponthatárok
2018. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is elrontottam, 5-5 pontot veszítettem figyelmetlenségből, bár ugye ez relatív, hiszen én egy elit suliba járok ahol ez a szint az évfolyamon. Ne aggódj, biztos másoknak sem ment.
2018. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 34 a matek, es 44 a magyar de a pontyos nekem se ment nyugodj meg xD
2018. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A magyarral nem volt gond, viszont a matek...szerintem botrányosan rosszul sikerült, pedig rengeteget készültem tényleg, csak egyszerűen bepánikoltam. Meg szerintem azért elég durva, hogy a magyar kb 4-5.oszályos(volt ami szinte óvodás)szintű a matek meg inkább gimnáziumi.

Nem tudom ki(k) állított(ák

2018. jan. 21. 14:02
 6/17 A kérdező kommentje:
*kik állították össze, de szerintem ez most elég nevetségesre sikerült
2018. jan. 21. 14:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Magyar kb 45,a matek...😂ha adnak reszpontokat meglesz a 30
2018. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne félj mert akik ezeket a kommenteket írták a jobbik esetbe tartoznak.A legtöbb diáknak 20 pont alatt van a matek.Lejjebb fognak csúszni a ponthatárok az biztos.Ne félj 3 iskola összes 8.osztályosát + egy foci csapatot (akiknek nagy része nyolcadikos) végig kérdeztem h nekik hogyan sikerült.Mindenki mondta h 20-nál több nem lesz a matek.A magyar viszont nevetségesen egyszerű volt.Nagyjából 40 körül van mindenkinek. :)
2018. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé furán jött le a magyar az olyan 40

Viszont a matek az 46 ,szerintem ha sokat gyakoroltarok meg lehetett írni.

Ki hova akar menni?

2018. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a magyar 48 pont kb. A matek olyan 39-42 pont.

Amúgy ez a magyar tényleg botrányos lett...a matek meg valami iszonyat kemény volt, rohadt sokat gyakoroltam és fejlődtem ebben a félévben, 45 pontokat írtam itthon most meg csak reménykedek, hogy meg lesz a 40... A karátos 2. része az egy kémia verseny feladat volt egyébként...a matek felvételiben :/ Nekem a pontyos kijött, viszont az edényeset totál elrontottam.

Ja, és az Eötvös József Gimnáziumba szeretnék leginkább bekerülni.

2018. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!