Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal vesznek fel a...

Hány ponttal vesznek fel a pécsi Nagy Lajos Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Szombaton voltam felvételizni és eléggé elrontottam a matekot. Olyan 20-25 pontom lehet. A magyarból megvan szerintem a 50 max 1-2 pont mínusz. Ennek ellenére tudom, hogy a NL elég erős suli, és rengetegen jelentkeznek oda.

Valakinek tapasztalat??? A hozott pontokból meglesz a maximum.

Egyébkénkt általánosra mennék.



2018. jan. 21. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nincsenek meg a ponthatárok.
2018. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, tudom.:) Csak gondoltam valaki tudja, hogy kb mennyivel szokták felvenni az embereket. Egy olyan 70 pont már jónak számít?
2018. jan. 21. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagy Lajos gimi és a sok jelentkező? hallod te se gyakran jártál ott :D

Konkrétan szóbelin kérdeznek 1-2 dolgot az életedről meg mit tudsz az egyházról aztán ha annyit kinyögsz, hogy Jézus és keresztre feszítés már megadják 50 pontot. (ez konkrétan saját eset)

Lehet hogy oktatás nehéz, na de bekerülni jó vicc:D

2018. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3-as^^

Te hány pontot értél el a központin?:o

2018. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81 volt asszem (45 matek, 36 magyar)
2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az rohadt jó pontszám. Nekem olyan 50 magyar 25 matek.
2018. jan. 23. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Azta:o Szép pontszám!
2018. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valóban sok jelentkező volt pl biokémiára. Egyébként több embert szoktak felvenni, mint amennyi a limit és ha mégsem vesznek fel akkor fellebezhetsz. De ha rám hallgatsz "istenments" hogy a Nagy Lajosba menj. Az összes ismerősöm aki odajár utálja.
2018. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wao
2018. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!