Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A központi felvételim kb.60...

Timiandi kérdése:

A központi felvételim kb.60 pont lett. Hova vesznek fel?

Figyelt kérdés

Ezekbe az iskolákba szerettem volna alapból jelentkezi: Berzsenyi Dániel, József Attila, Vörösmarty, Leövey, Színyei Merse Pál, Teleki Blanka, Alsóerdősori.

Szerintetek valahova behívnának? A vitt pontom 48. Szinte mindenhol nyelvi előkészítős osztályba mennék, vagy humán szakra.



2018. jan. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Leöveybe, Vörösmartyba
2018. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
József Attila necces, Vörösmarty, Leövey az esélyesek.Szinyei is lehet esetleg.Berzsenyi,Teleki 70 pont alatt nagyon nehéz, bár a Telekibe 65-el jó lenne.Alsóerdősorit nem ismerem.
2018. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat. Azóta egy kicsit változott a helyzet, a tanárunkkal átnéztük a magyart. Eddig azt hittem, hogy kb. 28 pont lett fogalmazás nélkül, de átszámolva 33 körül lett. Egy kicsit szigorú voltam magamhoz. A matek pedig még mindig nagyon rossz, kb 25. A Vörösmarty-t szeretném a legjobban. Úgy tudom, hogy a médiába annyira nem nehéz bejutni, mint a többi szakra, én pedig oda szeretnék menni, szóval remélem össze fog jönni. Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 22. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Vörösmarty médiára tavaly minimum 38 pontos magyar és 20 pontos matek központi kellett. Oda a 33 pontos magyar kevés lesz sajnos.
2018. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár most nézem fogalmazás nélkül írod, akkor lehet meglesz. Mindenesetre nem tudom hol hallottad, hogy könnyebb bejutni, de nem. Tavalyvkb 400-an jelentkeztek a 32 helyre.
2018. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
József Attilába tavaly 118 pont kellett a szóbelihez, Berzsenyi sem szerintem. Többibe valószínű behívnak szóbelizni.
2018. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. jan. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!