Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon rosszul sikerült a...

Nagyon rosszul sikerült a felvételim nagyjából 50-55pont körüli,7. Évvégi 8. Félévi átlagom olyan 4,3- 4,4 tudom számít még a szóbeli Corvin Mátyás Gimnáziumot, Álmos vezér Gimnáziumot jeloltem meg szerintetek esélytelen hogy bekerüljek valahova?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a Corvint ismerem, oda nem túl magas a mérce.
2018. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Corvinról tudok nyilatkozni:Melyik tagozatra jelentkeztél?(Mert nagyon nem mind1)
2018. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Human es idegen nyelvit jeloltem
2018. jan. 23. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmosba nagyobb az esélyed! tedd első helyre azt!
2018. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe van esélyed, Corvinban inkább csak a humánra. Azt tedd előre amelyikbe jobban vágysz, ha pl Álmosba felvennének, de a Corvin van elől és a Corvinba nem vesznek fel, akkor az Álmos ugyanúgy felvesz, mintha azt írtad volna elsőnek. Azért írom, mert az előző hozzászóló az Álmost javasolja elsőnek, azért mert oda több esélyed van.
2018. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az Álmosba feltétlen írd be mindhárom tagozatot, úgy több az esély. Az általános tagozata amúgy nagyon gyenge, oda tuti felvesznek legrosszabb esetben.
2018. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végül bejutottál?
2019. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!