Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

CryGirl kérdése:

Szerintetek van esélyem bejutni a Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnáziumba? SOS 2018

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kaptam meg az eredményemet és nem sikerült túl jól. Összesen 59 pontom lett. Nem tudom hogy történt, igazából kitűnő vagyok szóval ott a max pontot viszem. Arra lennék kíváncsi, hogy így kb. mennyi esélyem van rá, hogy felvesznek általános tagozatra? Köszönöm.

2018. jan. 25. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez a központihoz még hozzá jön a hozott pontszám ami nálad igen jó és egy jó szóbelivel is sok pontot szerezhetsz. Mindenképp próbáld meg, bekerülhetsz! S nincs vesztenivalód sem vele ha megpróbálod!! Fel a fejjel és sok sikert!
2018. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszönöm. Elég lehangolt voltam , jól esik, hogy ezt írtad. Remélem én is, hogy jól fog sikerülni,kicsit megnyugtattál, de még nem bízom el magam.
2018. jan. 26. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült bejutni?
2021. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!