Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is nagyon szar, hogy...

Nektek is nagyon szar, hogy másnak már megvannak a vizsgái, te meg még nem teljesítetted őket?

Figyelt kérdés
Én teljesen kivagyok, hogy még uv-m is lesz a hanyagságom miatt.
2018. jan. 25. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fáradt vagyok, átfut néha az agyamon, de alapvetően nem érdekelnek mások, csak az, hogy minden vizsga meglegyen a vizsgaidőszak végéig. Most megcsúsztam egy kicsit (pedig nem is kellett UV-ra mennem, csak tologattam, mert nem akartam kizsigerelni magam), máskor meg más csúszik meg, ennyi - ez nem verseny.
2018. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint én más vagyok. :D Nekem szerencsére már egy hete megvan minden vizsgám. Mondjuk vért izzadtam, az 5 vizsga ellenére 12 alkalommal jelentkeztem, mert nem mindegyik sikerült első vagy második alkalommal. Legyetek erősek! A következő vizsgaidőszakban már okosabban fogjátok felvenni a vizsgákat. Sok sikert!
2018. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"A következő vizsgaidőszakban már okosabban fogjátok felvenni a vizsgákat" - most sem azzal volt a baj :D De én lesz*rom, mikor végzek, csak minden meglegyen. Végülis a vizsgaidőszak tanulásra van, majd a szemeszter első heteiben ráérek pihenni:)
2018. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm mindig irigyel, mert nekem januárra pl sose maradt 2-nél több vizsgám. Most is az év első hetében letudtam, ő meg ma végzett velük. :D De szorgalmi időszakban meg ő nem csinált semmit, amíg én 6-ot prezentáltam meg 8 zh-t és 3 esszét írtam, szóval szerintem ez így igazságos. Na meg egy héttel előbb is kezdtünk szeptemberben.
2018. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most kivételesen már végeztem az összes vizsgámmal múlthét szerdán. 8 vizsgám volt. De amikor pl én még javában uv-ra mentem ismerősök meg végeztek az engem motivált, ha meg olyanra mentem amin még nem voltam ismerős meg igen legalább vizsgatapasztalatokat kaptam, hogy ki mit szeret kérdezni, ki milyen stb :-) Nem beszélve a mások által már jól bevált és sikeres érdemjegyet lehet szerezni vele típusú kidolgozásokkal ami egy 600-700 oldalas könyvnél maga a kincs.
2018. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!