Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnatok velemenyt irni...

Tudnatok velemenyt irni Zalaegerszegi, Illetve Nagykanizsai Gimnáziumokrol?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanarok, mennyire megertoek? Milyen az iskola, osztalykozosseg? 4es atlaggal melyik lenne a legjobb? Kemia, Biologia milyen? Illetve a fakultacio valtasrol ha tudtok valamit annak is orulnek. :)

2018. jan. 26. 08:00
 1/3 anonim válasza:
23%

Nagykanizsán a BLG-t és a Mező gimit ajánlom.

Mindkét gimiben magas a színvonal és jók a tanárok is.

Érdemes ezekre rá keresni.

2018. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Kiegeszitenem az elsot.


Nagykanizsan ez a ket gimnazium van, egyik sem tul szinvonalas. Batthyanys voltam, sokat segitenek, hogy felvegyenek egyetemre, gondolom ez a cel. Szerencse kerdese a tanar, igy a tanitas szinvonala is.

2018. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Lehet már kicsit késve, de írok a zalaegerszegi gimikről. Később lehet valakinek hasznos lesz.

A Kölcseyvel kezdem, mert oda járok és tudok személyes tapasztalatokat írni. Az osztályközösségek jók szoktak lenni szerintem általában, bár ez nagyban függ a személyektől. Hát néhány tanár nem az empátiáról híres. Tudsz kifogni rossz tanárt kémiából és biológiából, de ha jó tanárt kapsz akkor viszont garantált, hogy tudni fogod az anyagot. Nem szabad elfelejteni, hogy az iskola laborral is rendelkezik, van lehetőség gyakorlatra. Az idei évben szerintem egész sok programot szerveztek. Mindig van lehetőség bécsi, grazi és egyéb külföldi többnapos kirádulásra (Angliába leginkább).

A Zrínyi elég erős, tehát ha 4-es az átlagod annyira nem ajánlom, kivéve ha magolós típus vagy. Sokat nem tudok róla írni.

A Mindszenty a leggyengébb talán a gimnáziumok között, de van francia tagozat ami szerintem szuper. Mivel egy vallásos iskola, ezért sok a kötelező mise, zarándoktal stb.

De összességében azt tudom mondani, hogy az osztályközösség nem az iskolától függ elsősorban. Rossz tanárokat pedig mindenhol lehet kifogni. Kinek szerencséje van, kinek kevésbé. :)

2018. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!