Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit értetek azon, hogy a...

Mit értetek azon, hogy a Xantusnak elég sajátos hangulata van? Miben más a hangulata a többi giminél? Túl szigorúak talán vagy nagyon "karótnyeltek" a tanárok?

Figyelt kérdés
Feszélyeztetettség?Mire gondoltatok?Aki ismeri az iskolát,îrjatok lêci!

2018. jan. 26. 09:51
 1/9 Christin Chasor ***** válasza:
100%

szia

én más iskolákban nem ismerem a hangulatot de szerintem van egy ilyen nyugodt, laza és fiatalos hangulata

2018. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó!Akkor ott a helyem.Első helyre îrtam be.Kb.64 pontot îrok.Jövő héten lesznek meg a pontok.
2018. jan. 27. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóbelire bemész és ott meglátod. Volt aki odavolt érte, volt akit meg a hideg kirázott. A suli az az alapján fog pontozni szóbelin, hogy odavalónak tart-e.
2018. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért?Kit nem tartanak odavalónak?Én pl.teljesen átlagos külsővel rendelkezek. Nincs semmi extrém a kinézetemben.Majd ünnepélyesen felöltözök.Remélem a négyes magatartás nem kizáró ok.:)Egyêbkênt két nêgyesem lesz csak félévkor.
2018. jan. 27. 20:39
 5/9 Abigelzipi válasza:
100%

Arra szerintem ra fognak kerdezni miert 4es a magatartasod:) fogalmazd meg szepen h szerinted mi a problema, miert 4es ne fogd a tanarokra h ok a hulyek meg ilyesmi. Ettol meg nem lesz rosszabb a szobeli pontod ne aggodj:) legyel udvarias es talpraesett, ne felj.

Sok sikert😘, egy xantusos

2018. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Valahogy én is îgy gondoltam.Tanárt nem szabad szidni:). Diákélet van ott?Mit tapasztalsz?Szünetekben van egy kis lazáskodás vagy kőbe vésett szabályok szerint kizavarnak az udvarra mindenkit?Ha valaki nem megy le esetleg,beîrnak neki?(Nálunk általánosban ezért kaptam 4-est magatartásból,mert párszor elkaptak,hogy szünetben megbújtunk a WC-ben.:))
2018. jan. 28. 14:38
 7/9 Abigelzipi válasza:
100%
Van diakelet boven:)) imadom az egeszet, miota ide jarok szeretek iskolaba jarni, pedig az altalanost nagyon utaltam. Nincsenek szigoru szabalyok igy szuneteket tekintve, mindenki ott van lenyegeben minden szunetben ahol akar, nem kell az udvaron lenni soha. Aki szeretne kimegy, aki nem az nem. Osszessegeben azert van rend az iskolaban, vannak szabalyok szoval azert mindent nem engednek meg, vannak hatarok, de nem veszes, igazabol ilyen alap sulis szabalyok. A tanarok rendesek, igazsagosak, persze vannak tanarok akiket kevesbe szeretunk, de hol nincsenek?! Nem tudom voltal e nyiltnapon, de az epulet gyonyoruszep tiszta, rendezett tenyleg nagyon jo ilyen kornyezetben tanulni. A kozosseg meg haaat.. elegge klikkessedve vannak az osztalyok igazabol, de ha megtalalod a kis tarsasagod jol fogod magad erezni az biztos. A golyatabor pedig hatalmas, en imadtam, egyik legjobb elmenyem abbol a nyarambol:) ha barmi kerdesed van meg kerdezz nyugodtan😘😘
2018. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Julu válasza:

Én imádom a Xantust! Barátaim, rokonaim is járnak ide, egymásnak ajánlottuk, egymást hívjuk ide. Senki nem csalódott eddig. Összehasonlítva a többi budapesti (főleg budai) gimikkel ahová barátaim, ismerőseim járnak, egy napon nem lehet említeni! Elképesztően felszerelt, tiszta, a gyönyörű épületben minden modern, működik és korszerű. Az irodai dolgozóktól kezdve a portásokig, takarítókig nagyon kedvesek, udvariasak. Ha belépek a suliba, nem Magyarországon érzem magam.

Itt nincs bullying / zaklatás, ebben zéró tolerancia van, ebben a suliban senki nem lesz öngyilkos mert porrá alázzák mint pl. a Móriczban vagy más sznob gimiben. A legtöbb tanár jó fej, az angolos osztályokban a törit, földrajzot is angolul tanuljuk és rengeteg nyelvből választhatunk mint második. Minden lehetőség adott, hogy tanulj, hogy jól tanulj, akinek itt nem sikerül, annak máshol sem fog! Nyilván vannak minden osztályban túlélők, akik csak melegedni járnak be, de hát olyanok mindenhol vannak :-) Alapvetően a tanárok jól állnak a gyerekekhez és az ismerőseim más suliban szerzett tapasztalatait hallva....hát nekünk arany életünk van.

A hangulat mint mindenhol osztályfüggő, nekem baromi nagy szerencsém van, mert ugyan rengetegen vagyunk (35) de mindenki megtalálta a barátját, a csapatát, társait. Senki nem bánt senkit. Nálunk ciki a drog vagy proli viselkedés.

Aki ebédre az interneten rendelhető menüsorból nem talál magának megfelelőt, azzal nagy bajok vannak :-)

Nincs hyperaktív diákélet a suliban az igaz, de nem is hiányzik. Úgyis rengeteg időt töltünk bent a rengeteg előírt tananyag miatt, minek még többet bent lenni?

Azt gondolom, hogy aki a Xantust fikázza, annak nulla tapasztalata van a többi magyar gimivel és átiratkozhatna azokat kipróbálni. Hamar és fénysebességgel kúszna vissza :-)

Félévente 70 ezer a tandíj, amiből kedvezményt kap minden 4,5 feletti tanuló és aki a célnyelvből jól vizsgázik. Első hallásra soknak tűnik, de ez a befizetett pénz meglátszik minden felszerelésen.

Azt gondolom, hogy nem véletlenül járnak ennyien a Xantusba :-)

2018. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ezeket îrtad.Hasonló jókat hallottam én is volt iskolatársaktól,akik idejárnak.Engem a nyîlt nap is meggyőzött.Angol tanárra is elmegy simán ennyi pénz egy félév alatt.Itt legalább profi leszek angolból.Első helyre îrom be.:)
2018. febr. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!