Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem, Tomori Pál...

Pannon Egyetem, Tomori Pál Főiskola Vélmények?

Figyelt kérdés

Nem azt várom, hogy húú de sz*r , érveket kérek és ha lehet minnél bővebben

A Tomorin azért gondolkodtam el, mert 100 % hogy meglenne a diplomám csak nem tudom, hogy érne-e valamit


A Pannnonról ezt nem tudom, nem tudom mennyire kemény egyetem, nem tudom mekkora a követelési szint



Nagyon örülnék,ha elmondanátok mindent amit tudtok erről a két intézményről



2018. jan. 26. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ milyen kar, milyen szak..én PE MFTK-ra jártam, a társadalomtudományi képzéseket nem ajánlom, felesleges dolgokat tanítanak, követelnek..a tanterv szégyenteljes, folyamatosan változik, soha senki nem tud válaszolni a kérdéseidre a TO-n, magadnak kell mindent kiskubiznod elsőben..a végén meg semmire nem mész a diplomáddal. Teljes szívemből bánom, hogy elpazaroltam 3 évet a PE-n az életemből..A többi szakról (természettudományos képzések, nyelvi képzések, gazdasági képzések) jókat halottam, viszont a város halott, semmi nincs, nem lehet semmit csinálni..kivéve ha te is a tipikus igénytelen egyetemisták közé fogsz tartozni, mert akkor jó Veszprém is, kocsma, ill. rossz minőségű alkoholt áruló üzlet is van bőven..Ezt teljes komolysággal mondom. Remélem, segítettem. :)
2018. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább Pannon. Tomorin vannak jó oktatok, de a vezetés borzalmas.
2018. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!