Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megpróbálja a...

Szerintetek megpróbálja a Fazekas Mihály Gimnáziumot? (debrecenben)

Figyelt kérdés

A biológia-kémia tagozatra mennék de a matek írásbeli csak 20 pontos lett.(a magyar pedig 39) Eddig kitűnő voltam végig, meg szerintem most is az leszek félévkor.

Szerintetek érdemes beírni?



2018. jan. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A vegyiparit írja be
2018. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Oda nagyobb az esély
2018. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha oda szeretnél menni, miért ne írnád be? Legrosszabb esetben nem vesznek fel. Öt sulit lehet megjelölni és nem veszítesz vele semmit. Ha viszont nem írod be, esélyed sincs....
2018. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia

én is tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban,én a humánra vagy a francia kéttannyelvűre szeretnék bekerülni,és nem tudom,hogy be merjem e írni

egyébként a matek 23,a magyar pedig 39 pontos lett nekem

szerintetek van esély ilyen ponttal bekerülni?

2018. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Akkármennyit megjelölhetsz nem csak 5-öt

2018. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is oda jelntkezek. :) Nekem sem a legfényesebb a felvételim. A matekom csak 28. A magyarom még nem olyan vészes, az 45 pont lett. Nekem mindenki az mondta, hogy legelőre írjam be álmaim iskoláját, akármilyen is lett az írásbeli, mert veszíteni valóm nincs. Te is tedd ezt. Sok sikert kívánok, remélem felvesznek! ;)
2018. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!