Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt még olyan akinek az...

Van itt még olyan akinek az egyetem nem egy sikertörténet? Nem az volt az "élete legszebb időszaka"?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy pl. nem szerzett barátokat, nem hívták soha bulizni, nem tanult jól, ezért sokat csúszott stb...
2018. jan. 27. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelen
2018. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szerintem sokan vannak így, csak vagy ott hagyják a sulit, vagy csöndben átvészelik ezt a pár évet és nem beszélnek róla sokat.

Én azokkal barátkozok,akik hasonló cipőben vannak, mint én.Nem mennek a tárgyak, alig ismernek valakit a szakról stb. Sok a közös téma és jó érzés,hogy más is tudja min megyek keresztül.

2018. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szociális élettel kapcsolatban volt ez. Gimiben voltak barátaim sokan, szétszóródtunk, de nagyon reméltem, hogy majd itt is megtalálom a magam kis csoportját... Hát nem jött be. A szakkal rendben vagyok, csúsztam ugyan fél évet, de a saját figyelmetlenségemből, amúgy nagyon sok pozitív visszajelzésben és sikerben volt részem, olyan oktatóktól kaptam elismerő szavakat, vagy a munkáimhoz fűzött kommentárt, hogy sokszor itthon ugráltam örömömben. :) De a közösség... Volt egy gólyabál, egy gólyatábor, aztán ennyi. Megismertem pár kedves embert, de semmi életre szóló barátság, nem jönnek soha bulizni, nincs semmi. Sőt, nem is járnak be, mert inkább melóznak, én meg csak ülök órán és vagyok, mint egy nagy határ szar, egyedül...:/ Már szerencsére nincsenek óráim, csak a szakdolgozatom és az az egy tárgyam, ami miatt csúszok, de nem érzem magam jól itt és irigykedve hallgatom, ahogy a nagy egyetemre ment volt osztálytársaim milyen klassz programokat csinálnak együtt egyetemen belül is, meg mennyi közös projekt meg közös munka van, meg ilyesmi... :( Jó egyetem, de picike, össze-vissza vagyunk válogatva egy karon belül is 4 telephellyel... Nem akarok itt maradni mesterre.:(
2018. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok egy társasági lény, azonban a fenti dolgot általában mindig rajtad múlnak.


"Nem szerzett barátokat".

Amennyiben nem mennek oda hozzád, akkor menj Te oda.


"Nem hívtak bulizni"

Legjobb tudomásom szerint is a bulikba belépőjegy kell és nem meghívás.

Ha meg véletlen össze találkoztok, akkor is lehet közösen bulizni.


"Nem tanult jól.."

Saját hiba..

2018. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Pont ezen gondolkodtam én is... Ugyanez.

A nem tanilt jól, se mindig saját hiba, én úgy gondolom. Amikor egy 60 fős vizsgán bukik mindenki, megtörtént. De el vagyunk intézve, hogy hülyék vagyunk.

2018. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Egy darab barátom sincs és már másfél évet csúsznék, és ez azért tört össze lelkileg, mert nem a saját hanyagságom miatt. Közel halálra tanultam magam, mindent megtettem, és egyszerűen nem elég, semmi siker, bármit csinálok.


De mostmár feladtam.

2018. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ne add fel!!! Csináld az egyetemet. Gondolj arra hogy mennyi energiát és időt belefektettél az egyetembe már eddig!!! Ne hagyd elveszni. Előbb-utóbb meg lesz az a diploma :)
2018. jan. 27. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!