Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leckekönyv aláírásban jártas...

Leckekönyv aláírásban jártas valaki?

Figyelt kérdés
Január 31.-én vár rám egy vizsga. Ha a tanár már aláírta neptunba (január 22.én) a leckekönyvemet az azt jelenti, hogy nem akar megbuktatni vizsgán?

2018. jan. 27. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen van még, ahogy én hallottam a többiektől, január végéig, mondjuk már csak az UV hét. Nálunk pl láttam február 3-i vizsgát is... Szegények :(
2018. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan, hogy levizsgáztunk, a tanár beírta az érdemjegyeket, majd aztán kitalálta, hogy legyen beadandó, és akkor aláírja a félévet.. Nálunk sohasem töltötték ki előre az aláírás megszerzése részt. Egyébként a neptun is hülyén üzen, mert úgy írja az üzenetek közt, hogy "xy kódú tárgyra jegybeírás történt", közben sok esetben csak leckekönyvet írt alá valaki vizsga után:).

A kérdező tényleg érdekeset kérdezett, mert ezek szerint nálunk is fordítottan csinálják mindezt.

2018. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A fenébe! Már pedig kezdte örülni. A gyakorlati részt írták alá, és tényleg két különböző rublika a jegy és az aláírás.
2018. jan. 27. 09:38
 14/16 anonim ***** válasza:

Az aláírás a szorgalmi időszak teljesítése (az adott követelmények pl előadás látogatás >> katalógus, vagy zh-k teljesítés)

nincs köze ahhoz, hogy a te vizsgád sikerülni fog. az aláírás a vizsgárabocsátás feltétele...

üdv,

egy végzős

2018. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14-es vagyok: Legalábbis nálunk a Semmelweisen így van. Ha nincs aláírásod bukod a tárgyat és kövi félévben újra fel kell venni.
2018. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11: Igen, nálunk korábban kezdődik, és korábban is van vége...
2018. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!