Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvy - ba ezzel van esélyem?

XXGGEZXx kérdése:

Hunfalvy - ba ezzel van esélyem?

Figyelt kérdés

Hunfalvy-sok írjatok!

A felvételit becslésem szerint olyan 60-70 pontosra írhattam meg. A hetedikes év végi jegyeim:angol-5,matek-4,magyar-5-5,töri-5,föci-5.A nyolcadikos félévi jegyeim:angol-5,matek-5,magyar-5-5,töri-4,föci-5. Szerintetek ezzel behívnak a szóbelire??? Válaszokat köszi előre is



2018. jan. 27. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóbelizni tuti behívnak, kérdés fel is vesznek-e? Ha jól teljesítesz a szóbelin, szeirntem esély mindenképp van, de azt már csak utána lehet megmondani, ha kiderült, hanyadik vagy
2018. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán, tavaly ismerősünk kitűnővel és ötvenvalahány ponttal vették fel.
2018. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tuti jo az eselyed foleg ha szobelin ugyes leszel. Sok sikert! :)

Te melyik tagozatra szeretnel menni?

2018. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én a két tanítási nyelvű német nyelvi előkészítős tagozatot jelöltem meg
2018. jan. 28. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Hunfalvyba tavaly a francia kéttanra kellett a legkevesebb pont, 127.Legtöbb az angol kéttanra 147. A többire 133-137 pont.
2018. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, de biztos feljebb mennek a ponthatárok, mivel ez egy könnyebb feladatsor volt a tavalyihoz képest.
2018. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a magyar volt könnyebb. A matek nehezebb volt. Legalább is a többség visszajelzéséből ez derült ki... A Leöveyben írt felvételik átlaga 59 pont körüli, egy gödöllői suliban 58 pont, de ott csak 1 db 90 pontos volt. Az övé nyilván megtolta az átlagot. Ha ezt az egy 90 pontost nem nézzük, a többség átlaga 51,5 pont.
2018. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tuti behívnak szóbelire, ha rontasz kicsit is sok esélyed van:) Ha van kérdésed, írj nyugodtan, idén kezdtem német tagozaton
2018. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!