Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehettem akkora hülye,...

Hogy lehettem akkora hülye, hogy bejelentettem a szül3imnek a vizsgáimat?

Figyelt kérdés
Mindent számontartanak, meg is ölnek, ha nem sikerül. Tavaly 3-4 hónapig elszabult a pokol, hogy újra fel kellett vennem egyet.
2018. jan. 29. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló szüleim vannak, én hazudtam.
2018. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha "felnőtt" gyerekek fele annyi energiát fektetnének abba, hogy megfelelő hozzáállással kitörjenek a gyerek-státuszból, mint amennyit a hazudozással töltenek, az sokkal hasznosabb lenne:(


Én sose hazudoztam a szüleimnek semmiről, mégis el tudtam érni, hogy egy idő után egyenrangú félnek tekintsenek, és a kezdeti "szabadságharcok:)" után már nem volt több balhé. Előbb-utóbb úgyis ki kell állnia az embernek magáért, akkor már jobb előbb, mint akár éveken át sumákolni.

2018. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es, mert nyilván neked nem olyan szüleid vannak, akik mindent irreálisan komolyan vesznek, és rendszeresen bolhából elefántot csinálnak, ezzel szarràstresszelve az életed.

Egyébként meg meg kell mondani nekik kérdező, hogy ez a te dolgod, és nincs közük hozzá, amíg tanulsz vagy dolgozol, és nem csak otthon ücsörögsz. Kivéve ha ők fizetik a tandíjad, akkor kicsit más a helyzet.

2018. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: ja, két szülő mellett, akik abszolút eminensek voltak világ életükben, és még a vasárnapi ebédnél is a német nyelvtan volt a téma:), biztosan nagyon könnyű dolgom volt:D

De az embernek fel kell nőnie egyszer. Ha valaki gyerekként viselkedik, ne csodálkozzon, ha akként is bánnak vele.

2018. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!