Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amióta megmondtam anyámnak 4...

Amióta megmondtam anyámnak 4 napja, hogy nincs meg az egyik vizsgám, de még mehetek egyszer, egyszerűdn folyamat idegesít?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó, lehetőség, de egyszerűen, nem tudok tanulni, mert nyomatja állandóan.

Hagyd ott, mit fogsz csinàlni, folyamatosan szapul mint egy állat. Ugyanezt csinálta állandóan, vplt, hpgy hajnalban neki állt.

Azzal, hogy bűntudatot csinál, akkor jobb??? Egyszerűen az idegességtől nem tudok, mit csinàlni, semmit. Szerintem meg fogok bukni megint, mert nem hagy békén, nem tudpk tanulni. De ha nem mondom el, akkor meg az bántott volna, hogy nehogy rájöjjön. Már volt, hogy az idegesítése miatt buktam el vizsgàt...

Nem is akartam erre a hülye egyetemre járni, ő kényszerített. Az előző vizsgámat se mertem megmondani, de az szerencsére sikerült, bár előtte 4 napig nem aludatam, nehogy rájöjjön, mert akkpr végem.


2018. jan. 29. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Egyetem otthagy, jelentkez Tesco, kivesz albérlet.
2018. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.

Mert diploma nélkül csak Tescoba mehet az ember, nem?

De az tök rendjén van, hogy az idegesítése miatt bukom el a vizsgákat, nem???

2018. jan. 29. 19:25
 3/5 HaEv ***** válasza:
82%

Édesanyádnak gondolom, mondtad, hogy ha idegesít, azzal nem segít.

Ha tényleg tanulni akarsz, menj el a könyvtárba, és este menj haza. Vagy tanulj barátoknál.

Ha nem engedi, nem bízik benned, akkor úgyis tök mindegy, mit csinálsz - nem fog békén hagyni. Kérdés viszont akkor, hogy mi a tét számára? NEKI miért fontos, hogy neked milyen egyetemed lesz.

Mit szerettél volna csinálni az egyetem helyett? Másik szak? Vagy totál más?

2018. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Azt komolyan gondolom, hogy felnőtt emberként neked kell irányítanod az életed, nem anyukádnak. Ha úgy gondolod, ez az egyetem nem a te világod, hagyd ott! És ha anyukád ennyire uralkodó típus, egészségesebb lenne, ha külön élnél tőle. Hogy miből finanszírozod a független életet, rád bízom. Én csak örülök, ha tudsz jobb helyet a Tescónál.
2018. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt már mondtam a többieknek is, hogy nem tudok itthon tanulni.

Meg ha meg nem mondtam meg, hogy vizsgàzom, akkor azért volt gyomprgörcsöm, hogy nehogy rájöjjön, időben hazaérjek stb.

2018. jan. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!