Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlanátok Budapesten olyan...

Ajánlanátok Budapesten olyan hatosztályos gimiket amik közel vannak Kaszásdűlőhöz?

Figyelt kérdés

Nagyon jó felvételit írtam de még mindig nem tudom, hogy hova menjek és milyen szakra.

92 pontos lett a felvételim.

Írnátok matek és természetre indokokat, hogy milyen szakra menjek a kettő közül, inkolással ha lehet



2018. jan. 30. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az Áprád a legjobb.

Ott van matek, tt és nyelv is.

Én mindenképp nyelvre mennék! - Pláne, az Árpádban nyelvi osztályban is elég erős a matek és a tt vonal is:D

De gimiben az legyen a legfontosabb, hogy megtanulsz JÓL, HASZNÁLHATÓAN két nyelvet! Akármelyik emelt érettségire való felkészülésnél sokkal több idő és energia az, hogy az ember egy-két nyelvből biztos tudást szerezzen! Az érettségikre bőven ráérsz 11-ben készülni, akkor is, ha emeltezel. Addig csak legyél 4-5 azokból a tárgyakból, amik feltehetősleg számítanak majd a továbbtanulásban (+ az érettségi tárgyakból)

2018. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!