Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tárgyból már elment ót...

Egy tárgyból már elment ót lehetőségem, mégegszer fel tudnám venni, megpróbáljam. Illetve ilyen esetre van déláni méltányossági?

Figyelt kérdés

Mert tényleg családi problémák miatt nem tudtam abszolválni.

Most kell kérni a tárgyfelvételhez vagy hogy, mert ha netalántán nem sikerülne ez sem, akkor kirúgnak.


2018. jan. 31. 04:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy kérdezel, mintha lenne választásod....


Elment az öt lehetőség. Oké.

S ha nem veszed fel akkor mégis mire számítasz? Akkor sem kapsz diplomát ha csak ez az egy tárgyad fog hiányozni.


Legyél eszednél... vedd fel gyorsan, megtudod az eredményét és ha nem sikerül, akkor úgyis csak évvégén fognak kirúgni, de addigra már beadhatod a felsőoktatásba újra a jelentkezésed(még februárban lehet ha jól tudom).

Tárgyelfogadtatás.

S ugyanott leszel csak annyi, hogy újra 6 vizsga lehetőséged van.


Családi problémák... jó kifogás, de ha diplomát akarsz, akkor emeld fel a feneked és menj el egy könyvtárba vagy valahova tanulni ha otthon nem lehet.

2018. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak évvégén rúgnak ki? Én úgy tudom vizsga utàn azonnal.

Azt akarom, hogy felveszem most specre, ha nem jönne össze a gyakjegy lenne még egy vizsgám vizsgaidőszakban is.

2018. jan. 31. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!