Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyei Merse Pál Gimnáziumba...

Szinyei Merse Pál Gimnáziumba így behivnak szóbelire?

Figyelt kérdés
Szóval... Pánikrohamot kaptam és elrontottam az egész felvételimet.Nem megyek bele,hogy mi történt akkor,de nem az én hibám miatt lett ennyi.47 pontos lett sajnos..Első helyen jelöltem meg a gimnáziumot és 6 szakot is bírtam (kivétel biokémiai és a német szóbeliset.)Hozott pontom 20 pont. Van még esélyem?..

2018. jan. 31. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van! Nem szabad feladni!!
2018. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Behívnak,Solya.❤
2018. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végül 21 pontot viszek a jegyekkel.
2018. febr. 19. 13:03
 4/8 Cimbuska válasza:
behívtak végül?
2018. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Én 64 pontot írtam 4.7es az átlagom és nem hívtak be :(

2018. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem,de rohadjon el a Szinyei.Osztálytársamat 58 ponttal behívták,a másikat meg 69 ponttal nem.Volt,akit 55,61 ponttal nem hívtak be és nem is rossz az átlaguk.Össze vissza hívtak be embereket,ez szánalmas.Azért ennyire nem jó ez a gimi.

Hát ennyit a Szinyeiről.Jól leégette magát előttünk,az biztos.

2018. márc. 2. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oldalra kiirtak h melyik tagozatra hany pontos irasbelivel hivnak be..nezd meg es ha lett annyi amennyi az altalad megjelolt tagozatra kell akkor a szuleid vagy te irjatok hekik egy emailt hogy lett ennyi es hogy miert nem hivtak be stb..mi ezt csinaltuk:)
2018. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelölj más sulit is
2018. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!