Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 66 ponttal be tudok jutni a...

Fruzsi04 kérdése:

66 ponttal be tudok jutni a Karinthyba?

Figyelt kérdés

7éven át kitűnő voltam. A mostani félévi átlagom 4.6 mivel matekból és töriből 4re zártak(kémiából és fizikából is)

Nagyon sokat gyakoroltam a felvételire...itthon 80-90 pontokat írtam...de ott eléggé bestresszeltem és elrontottam. Van esélyem az angol kéttanra vagy az emelt angol tagozatra?



2018. jan. 31. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!En is oda keszulok,es en is ugyanigy vagyok majdnem mint te...

Hat szobelizni behivnak de keves pontot veszithetsz,es ugy lesz eselyed szerintem az emelt angolba.

2018. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kéttanra semmi, még maximum szóbelivel sem. Emelt angolra minimális. Nagyon nehéz főleg a matek szóbeli. Kb 8 feladat volt, olyan mint az írásbeli csak miután kidolgoztad a feladatokat szóban el kell mondani.
2018. febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
őszintén? Nincs.
2018. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emelt angolra van esélyed, kéttanra nem igen.
2018. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltál szóbelizni? Milyen volt? Ha az osztálytársam bejut 55 pontos írásbelivel, akkor te is bőven. Bár ahhoz kell némi ismerettséged is legyen.
2018. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55 pontos központival NEM lehet bejutni normál felvételi eljárásban. 55 +50+50 pont csak 155 pont, és 161 volt a német, ami a legalacsonyabb. Van minden iskolában igazgatói keret, méltényosság, protekció stb, de ennek semmi köze a hivatalos felvételi eljáráshoz. Ismerősödnek valószínű jó hátszele volt, de ne ezzel biztassunk más "földi halandókat", mert az ilyen válaszok miatt írják be teljesen feleslegesen sokan.
2018. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából én is szomorúnak találom ezt, hogy még mindig számít a protekció,a pénz. Nem tudom miért és hogyan hívták be 105 ponttal szóbelire, amikor mindenki másnak meg kell küzdeni az eredményekért. :(
2018. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

114pontom volt behívtak szóbelizni, de nem igazán sikerült jól...matek 10 pont lett magyar 19 így 29 pontot értem el a szóbelin.:(

Erről a protekcióról pénzről szólva sajnos nagyon sok iskolában működik ez...még mindig...

2018. márc. 11. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!