Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan emésszem meg, hogy...

Hogyan emésszem meg, hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés

Szóval kirúgtak az egyetemről...volt egy tárgyam, amit sehogysem tudtam megcsinálni. Szigorú a tanár,a tárgy se könnyű,keveset foglalkoztam vele.

Járok még egy másik szakra is, nappalin arra is, lehet túlvállaltam magam.

De akkor is egy csődtömegnek érzem magam.... kb nincs kedvem élni,szégyellem magam stb.... ez volt az álom szakom,ráadásul nyártól mehettem volna egy álomhelyre szakmai gyakorlatra. Egy igazi barom vagyok:(

Totál elvette az egész az önbizalmam.

Az a terv,hogy újra jelentkezem most és elfogadtatom a tárgyaimat... de elment az életkedvem és úgy érzem egy csődtömeg vagyok:/

Hogyan lehetne ezen túllépni? Ha valakivel megesett még ez, szívesen várok tanácsot, mert kb fél lábbal vagyok a sírban a csalódottságtól:(

20L



2018. febr. 1. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Gondolkozz el azon mit rontottál és aszerint próbálj javítani! Mi ez a két szak amire jártál? Ha a kettő nem ment együtt azon is gondolkozz el vajon megéri e, hogy az egyik miatt nem megy a másik. Mindenki a saját hibájából tanul, biztos hogy szar, de ha begubózól annak nincs értelme. Most megláttad azt, hogy ennek az elveszítése mekkora súlyú volt, így ha újrakezdenéd, biztos hogy máshogy állnál hozzá. Ha folytatni akarod jelentkezz, mert 15-ig adhatsz le jelentlezést.
2018. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat, de eleve hülyesègnek tartom, hogy kèt szak egyszerre. Nekem egy is elèg volt.
2018. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A két szak tkp eléggé lefedi egymást, így a kettő nagyon megéri...a szakmai gyakorlatért a szívem szakad meg:( külker a vonal egyébként...
2018. febr. 1. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ milyen szak, valami turizmusért vagy kermarketingért nem szakadna meg a szívem, választanék olyan szakot amivel el is tudok majd helyezkedni.
2018. febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Nemzetközi gazdálkodásról van szó
2018. febr. 2. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!