Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly azt mondtam egy barátnő...

Tavaly azt mondtam egy barátnőmnek, hogy megvan egy tantárgyam (azt hittem), de mégsem lett meg, mint utólag kiderült Most beharagszik?

Figyelt kérdés
Közösen kell, hogy felvegyük, észre fogja venni.
2018. febr. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet azt hinni hogy megvan egy tárgyad? Amúgy én nem haragudnék meg, de ezután nem hinnék neked.
2018. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nem írta be, tök jól sikerült, azt hittem megvan. Aztán vizsgaidőszak utolsó óráiban beírta az egyest.
2018. febr. 2. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk, hogy megvan egy vizsga amikor azt beírják! Hinni a templomba kell.....az hogy szerinted valami jól sikerült az nem jelent semmit, ja a tanár szerint meg nem...de előfordult olyan is hogy kijöttem, hogy ez akkora egyes mint egy ház és vajon mikor jöhetek legközelebb javítani aztán közepes lett. Az a biztos amit beírnak a többi feltételezés! Ezt jól jegyezdd meg!
2018. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát már volt olyan, hogy kiküldték feladatonként, hogy hány pontom lett matekból, 3-al kevesebb, mint a ponthatár.

Meg is mondtam ottjon, szitlozódtak os, erre másnap beírta a 2-est,mert megadta annyitól is.

Ez igaz.

2018. febr. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!